• skúsenosti
  • garancie
  • vlastný systém
  • odmeňovanie

HR recruiterka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Realizácia náborových kampaní na základe požiadaviek klienta za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií.
  • Špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu, inzerovanie voľných pracovných miest v médiách.
  • Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov.
  • Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi a posudzovanie ich znalostí a schopností.
  • Komunikácia s kandidátmi.
  • Vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov a telefonická komunikácia s nimi.
  • Participácia na marketingových aktivitách spoločnosti.
  • Personálne poradenstvo.Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • zvýšenie platu po skúšobnej dobe
  • Multisport karta
  • práca pre prestížnu spoločnosť
  • možnosť osobného ohodnotenia
  • veľmi milý kolektív
  • možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo. Sme personálna agentúra s niekoľko ročným pôsobením na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Miesto

Bratislava

Termín nástupu

01.10.2021

Druh pracovného pomeru

TPP

Mzdové podmienky (brutto)

1 200€/mesiac

Mzda bude zvýšená po skúšobnej dobe.

Mám záujem

+421 918 611 071, +421 910 429 224